Jak se liší Biostimul od klasické biolampy

Při konstrukci osobního systému světelné terapie Biostimul byla použita řada patentovaných technologií, které ve spojení s nejnovějšími vědeckými poznatky umožnily vyrobit úspěšného nástupce jak osvědčených biostimulačních laserů, tak technologicky zastaralých biolamp vyvinutých v osmdesátých letech minulého století. V porovnání s běžnými konkurenčními produkty tak Biostimul získal řadu nepřehlédnutelných výhod:

Originální konstrukce

umožnila miniaturizace elektronických prvků. Kompletní elektronika, řídící mikropočítač i optické prvky přístroje tak jsou umístěny do jediného kompaktního, anatomii ruky vyhovujícího a nárazu odolného plastu, což je zárukou jeho dlouhé životnosti bez rizika snadného poškození.

Efektivnější přizpůsobení

umožnil výběr q-monochromatických červených vysoce svítivých diod. Efektivní hloubka průniku diodového světla tkání (> 4 cm) se tak stala srovnatelnou s hodnotami běžnými u laserů. Zároveň byl eliminován hlavní nedostatek biolampy, spočívající ve využívání bílého (denního) světla, které obsahuje jak stimulačně působící červenou, tak zklidňující zelenou.

Vzájemné protipůsobení jednotlivých barev tak výrazně snižovalo účinnost biolampy – někdy méně bývá nakonec více.

Účinnější polarizace

(> 96 %) díky použití q-monochromatického >červeného světla a zároveň účinnější technologie polarizace fólií.

Jednoduchá a bezpečná obsluha

umožnil zabudovaný mikropočítač s integrovaným časoměřičem a zvukovou signalizací, díky kterému zvládne nenáročnou obsluhu přístroje hravě dokonce i malé dítě.

Pulzní a kontinuální režim

je snadno volitelný jediným stiskem multifunkčního tlačítka. Pulznímu režimu je připisována schopnost vyvolat silnější terapeutickou odezvu organismu.

Variabilní napájení

osobních systému světelné terapie umožňuje, díky vestavěným akumulátorovým bateriím (verze BS 302) nebo zvláštnímu příslušenství v podobě autonapáječe nebo bateriového zdroje (verze BS 102), používat Biostimul i na cestách. Můžete ho tak mít po ruce skutečně vždy, když je to třeba.

Vynikající poměr užitné hodnoty a ceny

byl dosažen díky využití špičkové technologie a vysoké kvality výrobního procesu. Jedna aplikace Biostimulu vás tak vyjde na pouhých 10 haléřů. Plná záruka na min. 24 měsíců je absolutní samozřejmostí.

Moderní design Biostimulu

umocňuje i jeho elegantní balení. Pokud k uvedeným přednostem Biostimulu připočítáte ještě poměrně krátkou dobu aplikace (10–20 minut) a kvalitní odborné zázemí firmy s bohatými zkušenostmi v oblasti využívání terapie polarizovaným diodovým světlem, pak zjistíte, že vlastníte skutečně tu nejoptimálnější variantu moderního, a přitom bezpečného řešení celé řady zdravotních obtíží.