Léčba akné biolampou

Vložil: Biolampa Biostimul Komentář: 0 Hit: 8576

biolampa Biostimul 

Léčba akné Biolampou Biostimul - studie  

Diagnóza akné

Muž, 18 let, acne facialis - akné -  trvající víc než dva roky. Po celé tváři se vyskytují zarudlá bolestivá zánětlivá ložiska.

Dosavadní léčba akné

Neúspěšné byly vyzkoušeny různé druhy léčby akné včetně léčby antibiotické. Všechny bez zjevného účinku.

Obtíže

Forma zánětlivého akné je charakteristická šířením akné na celou plochu obličeje. Není problémem pouze dospívajících, může přetrvávat i do dospělosti a zanechávat následky v podobě pigmentových skvrn a hlubokých jizev. Akné velmi nepříznivě ovlivňuje kvalitu života jedince, jeho sebevědomí, působí problémy v navazování sociálních kontaktů.

Aplikace Biolampy Biostimul na akné

Biostimul začal tento muž používat na doporučení lékaře. Aplikace Biostimulu byla prováděna 2krát denně po dobu 10-15 minut na postižená místa v kontinuálním režimu. Kontinuální režim je vhodné volit na začátku terapie při léčbě dlouhodobých obtíží.

Závěr

Stav akné před začátkem aplikace metody Fotonyx charakterizujeme jako středně těžké, zánětlivé akné. Zasahuje velkou část obličeje, zejména tváře, je bolestivé. Dosavadní klasická léčba byla dlouhodobě neúspěšná. Pacientovi byla nabídnuta účast ve studii léčebných účink metody Fotonyx, jíž se následně zúčastnil.

Průběh a výsledky léčbu ilustrují léčebné účinky metody Fotonyx. Nálezy jsou plně v souladu s teoretickými předpoklady o biologickém účinku světla a doposud publikovanými studiemi na toto téma.

Aplikace metody fotonyx velice efektivně podněcuje progresivní hojení rány a urychluje jeho průběh. Již po třetím týdnu aplikace metody Fotonyx systémem Biostimul dochází k vymizení zánětlivých ložisek. Postižená místa se hojí. Zároveň, díky analgetickému účinku, dochází k výraznému potlačení bolesti a svědění. Postupně mizí pigmenty skvrny.

Běžné způsoby léčby často nezbrání rozvoji zánětu v oblasti rány. Díky protizánětlivému účinku polarizovaného světla nedochází během léčby Biostimulem v tomto případě k žádným komplikacím v podobě zánětů nebo otoků, které hojení zpomalují a znesnadňují. Těžké zánětlivé akné zanechává následky v podobě jizev. Aplikace metody Fotonyx podporuje hojení tkání, stimuluje tvorbu kolagenu, a tím zabraňuje tvorbě hlubokých jizev.

1. den aplikace

Před aplikací se jedná o stav středně těžkého akné v obličeji, vřídky jsou výrazně zanícené a pokrývají velkou část obličeje.

léčba akné biolampou Biostimul

14. den aplikace

Po dvou týdnech aplikace dochází k potlačení zánětlivých procesů, pleť je zklidněná.

léčba akné biolampou Biostimul

32. den aplikace

Po měsiční aplikaci dochází ke zjevnému hojení zanícených ložisek, ložiska jsou již nebolestivá.

léčba akné biolampou Biostimul

90. den aplikace

Po tříměsiční aplikaci dochází k úplnému vymizení zanícených ložisek, sjednocení barevného tónu pleti. Při pokračování léčby se postupně hojí i jizvy

akné léčené biolampou Biostimul

Komentáře

Zanech svůj komentář